КИЇВСЬКА ОБЛАСНА «ЗА ЖИТТЯ» ВИМАГАЄ ВВЕСТИ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ ДЕТСАДОК НА КРЮКІВЩИНІ

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА «ЗА ЖИТТЯ» ВИМАГАЄ ВВЕСТИ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ ДЕТСАДОК НА КРЮКІВЩИНІ

29 листопада в селі Крюківщина Києво-Святошинського району Київської області відбулася чергова сесія Крюківщинської сільської ради. На сесії розглядали багато рішень, але особливо важливим для місцевих мам було питання введення в експлуатацію дитячого садочку. Батьки звернулись за підтримкою до місцевого депутата Олени Цибульскої та Київської обласної організації політичної партії «За життя».

«Тут ще давно обіцяли відкрити дитячий садочок, втім заклад досі не працює. На роботу доводиться брати і дітей, інколи залишати їх  у родичів, або брати відгул», - розповідають місцеві мешканці, які прийшли до сільради з маленькими дітьми на руках.

Стало відомо, що фінансування надходило ще з 2012 року, саме тоді й розпочали реконструкцію будівлі. Бюджет проекту склав 42 мільйони гривень. Проте, як розповідає керівник підрядної організації, кількість робіт виявилась більш об’ємною ніж розраховували, саме тому ніяк не можуть закінчити будівельні роботи. Він також зазначив, що за договором до кінця 2018 року будівництво буде завершено і вже з 2019 року батьки зможуть привести своїх чад до дитячого садочку.

«На Крюківщині проживає чимало молодих сімей, багатьом із них доводиться возити дітей в другі села та міста, тому що єдиний дошкільний заклад знаходиться на реконструкції, який шість років не можуть довести до ладу. Жителі постійно чують обіцянки, а строки все відтягують. Сьогодні ми почули нову дату, тож будемо контролювати місцеву владу, щоб вона виконала свої обіцянки і люди мали можливість направити дитину до закладу навчатись та розвиватись», - підкреслив керівник Київської обласної організації політичної партії «За життя» Сергій Боголюбов.

«Якщо до восьмого січня дитячий садочок не відкриють, то ми будемо звертатися до компетентних органів, щоб вони організували перевірку щодо використання коштів, призначених для будівництва», - заявила член «За життя» Світлана Сімонова.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ