КИЇВСЬКА ОБЛАСНА «ЗА ЖИТТЯ» ПРОВЕЛА ЗБОРИ АКТИВУ

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА «ЗА ЖИТТЯ» ПРОВЕЛА ЗБОРИ АКТИВУ

Головна мета зборів - взаємодія та підвищення професійного рівня колективу, зниження ризику виникнення конфліктів і непередбачених ситуацій, а також, в кінцевому підсумку, позитивний вплив на стратегічні плани організації і психологічний клімат в колективі.

На заході обговорили плани на майбутнє та проаналізували роботу за третій квартал. Основними темами заходу були медична та  пенсійна реформи, соціальна безпека громадян, підвищення комунальних тарифів та екологія.  

Партійний актив Київської області є підтвердженням головного меседжу партії, тому що це об'єднання лідерів, професіоналів і людей справи, єдина сила, яка відстоює інтереси громадян. Це колектив, компетентних, ініціативних, небайдужих і сильних людей, які прагнуть забезпечити мирне та світле майбутнє для України.

Приклади активної позиції партійців яскраво свідчать, що представники партії дійсно є конструктивною політичною силою, яка здатна захищати інтереси своїх громадян на високому рівні. Ці позитивні результати підтверджені  відгуками і листами подяки від громадян.

Збори завершилися врученням партійних квитків.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ