КИЇВСЬКА ОБЛАСНА «ЗА ЖИТТЯ» ПІДТРИМАЛА ЖИТЕЛІВ БОГДАНІВКИ

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА «ЗА ЖИТТЯ» ПІДТРИМАЛА ЖИТЕЛІВ БОГДАНІВКИ

Сьомого листопада біля Броварської районної адміністрації пройшла мирна акція протесту. Тут зібралось більше 40 жителів села Богданівка Київської області. Люди мітингують проти забудовника котеджного містечка, де був створений кооператив, якому нібито належить територія. Насправді земля є комунальною власністю. За законом Богданівська сільська рада має створити комунальне підприємство, яке б обслуговувало дану територію. На сьогодні ж людей незаконно обслуговує кооператив, ще й встановлює необґрунтовані власні тарифи.

«Ті платежі, які нараховуються жителям села є неправомірними та завищеними. Нині був затверджений тариф на найдорожчу воду в Україні – 73 гривні за куб. Маємо проблеми і з вуличним освітленням. Маємо охоронну фірму, яка працює підрядником в кооперативі, перешкоджає жителям села потрапити до власної домівки. Громадські активісти впали в немилість, тому що боряться з насущними проблемами. До поліції писали заяви та, нажаль, на це ніхто не реагує», - розповідає житель села Богданівка, член політичної партії «За життя» Микола Іванченко.

«Ми звернулися до відповідних місцевих органів, до голови обласної адміністрації із закликом втрутитися в цей конфлікт та навести порядок. Зверталися також до правоохоронних органів, тому що тут є противоправні дії», - затвердив керівник Київської обласної організації  «За життя» Сергій Боголюбов.

Учасники акції також подали звернення до голови районної адміністрації, щоб той втрутився і допоміг з вирішенням проблеми громади.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ