КИЇВСЬКА ОБЛАСНА «ЗА ЖИТТЯ» ПІДТРИМАЛА ПЕРШИЙ ПЕТРОПАВЛІВСЬКИЙ НАПІВМАРАФОН

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА «ЗА ЖИТТЯ» ПІДТРИМАЛА ПЕРШИЙ ПЕТРОПАВЛІВСЬКИЙ НАПІВМАРАФОН

15 липня на автодромі «Чайка» відбувся перший Петропавлівський напівмарафон приурочений до свята Петра и Павла, в якому прийняли участь більше 900 учасників.

Метою заходу була популяризація здорового способу життя, залучення широких мас населення до розвитку бігового руху в Україні.

 «Популяризація всіх видів спорту має бути на першому місці!», - зазначив меценат Володимир Продівус.

Крім основної дистанції на 21 км, передбачена участь учасників в різних вікових категоріях в дистанціях на 4,5 км.(скандинавська ходьба), на 10 км., 4,5 км., 2 км. юніори та 2 км. (благодійний Eco Challenge Run). Стало відомо, що вже планується другий марафон, який отримає статус «бронзового» марафона, потім заплановані «срібний» та «золотий».

Спортсмени мали змогу за доступну ціну придбати бігову футболку, брендові браслети, кепки та магніти. На фініші кожний учасник забігу був нагороджений медаллю.

«Наша партія підтримує здоровий спосіб життя. Сьогодні тут панує атмосфера спільності та єдності, позитивного настрою та спортивного духу. Кожен громадянин має бути в першу чергу здоровим та сильним!» - підкреслив керівник Київської обласної організації «За життя» Сергій Боголюбов.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ