КИЇВСЬКА ОБЛАСНА «ЗА ЖИТТЯ» БОРЕТЬСЯ З ЕКОЛОГІЧНОЮ КАТАСТРОФОЮ У КРАСИЛІВЦІ

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА «ЗА ЖИТТЯ» БОРЕТЬСЯ З ЕКОЛОГІЧНОЮ КАТАСТРОФОЮ У КРАСИЛІВЦІ

11 грудня актив Київської обласної організації політичної партії «За життя» завітав до села Красилівка Броварського району Київської області для вивчення ситуації, яка склалася з очисними спорудами.

Сьогодні біля Красилівської сільської ради зібралося чимало небайдужих жителів села, громадських активістів, депутатів, а також члени екологічної комісії. Було висловлено багато зауважень щодо катастрофічного стану на території селища, причиною якого стала робота каналізаційних очисних споруд. Більшість з присутніх скаржились на незадовільний стан питної води, яка за час роботи очисних стала неприйнятною навіть для технічних цілей.

«Вже пройшло 35 років після того, як були побудовані очисні споруди. Проблема в тому, що вони не розраховані на таку кількість будівель, яка на сьогоднішній день є у місті Бровари», - розповідає керівник Броварського районного осередку «За життя» Євген Горобець.

Варто зазначити, що в зв’язку з масовою забудовою міста Бровари, стоки зливають в очисні споруди і періодично здійснюють розливи фекальних мас, які потім потрапляють на землі сільськогосподарського призначення, що перебувають у приватній власності громадян Красилівки. Тут можна побачити справжні озера, які забруднюють поверхневі води небезпечними хімічними речовинами. Жителі зазначають, що здійснюється також значне забруднення річки Красилівка, яка отруює все навкруги.

«Наша головна мета - вчасно відреагувати на звернення подібних екологічних питань громадян, аби висвітлити проблему на національному рівні. Такі звернення до нашої організації надходять майже щодня. Ми будемо звертатися до всіх відповідних органів влади, щоб посприяти найшвидшому вирішенню даного конфлікту», - затверджує керівник Київської обласної організації політичної партії «За життя» Сергій Боголюбов.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ