КІРОВОГРАДСЬКІ ПАРТІЙЦІ ПІДТРИМАЛИ ПЕРШИЙ ФЕСТИВАЛЬ СОЦІАЛЬНОЇ РЕКЛАМИ

КІРОВОГРАДСЬКІ ПАРТІЙЦІ ПІДТРИМАЛИ ПЕРШИЙ ФЕСТИВАЛЬ СОЦІАЛЬНОЇ РЕКЛАМИ

У Кропивницькому за підтримки політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» пройшов Перший міський фестиваль соціальної реклами «Соціальний плакат – ідеальний світ».

Школярі, студенти, фрілансери, рекламні агенції, громадські організації підготували плакати на тему активного довголіття, здоров'я та спорту, проблем людей з інвалідністю, дітей та сім'ї, охорони навколишнього середовища.

Загалом у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка, де власне і проходив захід, було представлено 52 роботи. Проводилися популярні лекції, тренінги, диспути також й у низці інших закладів освіти.  

Переможцями Першого міського фестивалю соціальної реклами у Кропивницькому стали Глєб Цуканов, Даниїл Морозов, Сергій Сергієв та Фаїна Позднякова. Гран-прі здобуло громадське об’єднання «Перспективна молодь» (голова Дмитро Бабак). Його соціальна реклама отримала премію (2000 грн) від організаторів і буде розміщена на сiтiлайтах i бiлбордах мiста.

Зазначимо, що ініціатором заходу став голова Кропивницької міської організації політичної партії «Опозиційна платформа – За життя», завідувач кафедри соціальної роботи, соціальної педагогіки та психології, доктор педагогічних наук, доцент ЦДПУ імені Володимира Винниченка Олександр Рацул. Він же здійснив значний інтелектуальний і ресурсний внесок в організацію й логістику фестивалю, долучивши до його проведення благодійну організацію «Благодійний фонд Олександра Рацула «Майбутнє за молоддю».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ