КІЛЬКІСТЬ ПРИХИЛЬНИКІВ «ЗА ЖИТТЯ» У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ НЕУХИЛЬНО РОСТЕ

КІЛЬКІСТЬ ПРИХИЛЬНИКІВ «ЗА ЖИТТЯ» У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ НЕУХИЛЬНО РОСТЕ

У Харківській області зростає довіра людей до політичної партії «За життя», жителі регіону поділяють ідеї її лідерів.На нещодавній зустрічі в офісі регіональної організації партійці обговорили економічні та політичні проблеми в країні, а також склали план заходів на час майбутніх президентських і парламентських кампаній. Активісти «За життя» в черговий раз переконалися в тому, що прості люди просто хочуть жити в сильній, економічно розвиненій, соціальній державі.

«Очевидно, що нинішня влада проводить не «проєвропейську», а антисоціальну і антиукраїнську політику! Ми - молодь, зобов'язані включитися в політичне життя, щоб зупинити це беззаконня, і я зробив перший крок: прийняв рішення приєднатися до «За життя», щоб разом з нею будувати успішну країну!» - заявив новий партієць Антон.

«Я вірю, що Україна здатна стати успішною державою! Всім нам просто потрібно провести роботу над помилками і на майбутніх виборах виконати свій громадянський обов'язок, проголосувавши за нову політичну силу, яка здатна відродити країну», - впевнена Вікторія, яка також отримала свій партійний квиток.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ