КЕРІВНИКА ЗАКАРПАТСЬКОЇ «ЗА ЖИТТЯ» НАГОРОДИЛИ ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ І МЕДАЛЛЮ СЛОВАЦЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

КЕРІВНИКА ЗАКАРПАТСЬКОЇ «ЗА ЖИТТЯ» НАГОРОДИЛИ ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ І МЕДАЛЛЮ СЛОВАЦЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Сьогодні, 16 листопада, Іван Чубирко за дорученням голови Словацького Союзу борців проти фашизму, полковника МВС Словаччини Павла Сечкаря отримав медаль «70 років словацького національного повстання проти німецько-фашистських загарбників» від голови Закарпатської обласної організації Всеукраїнської Спілки Учасників Війни Володимира Бужана.

За словами Володимира Бужана, цю нагороду вручають не лише ветеранам військового руху, діючим і колишнім офіцерам, а й тим, хто активно підтримує ветеранські організації. Депутат Закарпатської облради і керівник Закарпатської обласної регіональної організації політичної партії «За життя» Іван Чубирко один із тих, хто неодноразово допомагав не лише ветеранам Закарпаття, а й сусідньої Словаччини.

Зокрема, і 9 травня цього року в Києві до Дня Перемоги за підтримки політичної партії «За життя» відбулися урочисті заходи для ветеранів України та Словаччини.

За активну підтримку членів Словацького Союзу борців проти фашизму Івана Чубирка відзначили на державному рівні. Варто відзначити, що Словацький Союз борців проти фашизму – єдина організація ветеранів у Словаччині, яка налічує 50 тисяч чоловік.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ