КЕРІВНИК МИКОЛАЇВСЬКОЇ «ЗА ЖИТТЯ» ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У РОБОТІ СЕСІЇ ОБЛРАДИ

КЕРІВНИК МИКОЛАЇВСЬКОЇ «ЗА ЖИТТЯ» ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У РОБОТІ СЕСІЇ ОБЛРАДИ

В ході засідання Миколаївської обласної ради було розглянуто соціально значущі питання життєдіяльності області, тому регіональна організація партії «За життя» не могла залишитися осторонь, адже основна мета партії - це захист інтересів громадян.

Варто відзначити, що глава регіональної організації «За життя» Володимир Пащенко раніше брав участь в засіданнях постійних депутатських комісій, під час яких акцентував увагу обранців на проблемах регіону. Наприклад, одним з актуальних і важливих питань є закриття і перепрофілювання аптек КП «Фармація» в селах і районних центрах, через що жителі в області можуть залишитися без доступних медикаментів.

«На мою думку, маючи таку базу і статус обласного комунального підприємства,«Фармація» повинна не згортати свою діяльність, а нарощувати виробництво і прагнути його розвивати», - заявив Володимир Пащенко.

В цілому керівник регіональної організації «За життя» відзначив низький рівень активності депутатів і небажання займатися ситуацію в області.

«Депутати не аналізували обласні програми, не вносили свої доповнення та виправлення. Склалося стійке відчуття, що ніхто навіть не замислювався про те, що на виконання обласних програм витрачаються бюджетні кошти», - зазначив Володимир Пащенко.

Керівник регіональної організації «За життя» також заявив, що вкрай обурений явними порушеннями регламенту.

«Надання слова депутату за бажанням «спікера», відмова у внесенні до порядку денного питань на вимогу депутатів - це лише частина порушень при роботі сесії, які були зафіксовані. Президія обласної ради - «дорадчий орган» виступав в ролі головного, підміняючи рішення депутатських комісій. Така ситуація призводить до нівелювання ролі депутата як представника громади», - підсумував керівник регіональної організації «За життя».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ