КЕРІВНИК ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ «ЗА ЖИТТЯ»: МИ ОБ'ЄДНАЄМО ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ УКРАЇНЦІВ

КЕРІВНИК ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ «ЗА ЖИТТЯ»: МИ ОБ'ЄДНАЄМО ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ УКРАЇНЦІВ

Напередодні виборів з'являється все більше політичних партій і кандидатів в президенти. І вони не готові поступатися особистими амбіціями заради сильної і мирної України, якій потрібен єдиний опозиційний кандидат. Єдиний приклад в новій українській політиці поданий Вадимом Рабіновичем - політиком, який, не дивлячись на високі рейтинги і шанси на перемогу, зняв свою кандидатуру. Мудрість і виваженість дозволили йому відмовитися від участі в гонці, щоб не дати опонентам шансу провокувати розколи в питаннях релігії. Про це заявила керівник Дніпропетровської обласної організації політичної партії «За життя» Марія Пустова.

Політик заявила, що в Україні вже створена потужна сила - «Опозиційна платформа - За життя» та обраний єдиний опозиційний кандидат на президентських виборах - Юрій Бойко.

«Об'єднання опозиційних сил на національному рівні відбулося. У той же час, окремі місцеві політики намагаються на догоду власним амбіціям за рахунок старих партійних брендів зберегти свою значимість ... Бренд «Опоблок» вийшов з політичного тренду, тому що тієї організації, яку знали і вибирали виборці, більше не існує. Люди, які стояли біля витоків «Опоблоку» і уособлювали його, приєдналися до партії «За життя», - підкреслила керівник Дніпропетровської обласної організації політичної партії «За життя».

Вона впевнена, що «Опозиційна платформа - За життя» готова об'єднати навколо себе представників всіх політичних сил і громадських організацій, які поділяють ідеї більшості українців.

«У Дніпропетровській області щодня поповнюються ряди наших прихильників. Ініціативні групи, партійні організації в селищах і містах об'єднують людей, які розуміють, що рятувати країну потрібно саме зараз. Нам самим. Таких людей ми раді бачити в нашій команді. Ми хочемо бачити в наших рядах тих, хто вірить, що від кожного з нас в цій країні залежить багато чого. Приєднуйтесь!» - закликала Марія Пустова.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ