КАРАОКЕ-ПРОЕКТ «ПІСНІ ВОЄННИХ РОКІВ» У ДНІПРІ НАБИРАЄ ПОПУЛЯРНІСТЬ

КАРАОКЕ-ПРОЕКТ «ПІСНІ ВОЄННИХ РОКІВ» У ДНІПРІ НАБИРАЄ ПОПУЛЯРНІСТЬ

Вже чотири тижні на житлових масивах в Дніпрі триває проект «Караоке воєнних років», який організовує міська організація партії «За життя». З кожною новою локацією заспівати в караоке приходить все більше людей. Нещодавно дивилися уривки з художніх фільмів про війну та співали дуетами військові пісні жителі житлового масиву Тополя та 12 квартал.

Член політради Дніпропетровської обласної парторганізації «За життя» Геннадій Гуфман приїхав разом з п'ятирічною донькою, яка з фіналістом «Х-фактора» Володимиром Куліковим виконала пісню «День Перемоги».

«Караоке-проект «Пісні воєнних років» стає популярним серед городян. Особливо приємно бачити, що, крім бабусь і дідусів, прийшло досить багато молодих сімей з дітьми. Люди зізнаються, що пісні, які вони сьогодні чують, викликають у них одночасно і гордість, і смуток. Ці пісні - спогади, почуття і емоції ... І наслухатися їх неможливо», - сказав Геннадій Гуфман.

На житловому масиві Тополя-2 послухати пісні воєнних років та поспілкуватися з городянами приїхали і депутати фракції «За життя» Дніпровського міськради Сергій Нікітін, Назарій Постольника і Михайло Глікман разом з сім'ями. А заступник голови Дніпровської міської організації політичний партії «За життя» Олексій Лещенко підтримав одну з місцевих мешканок і заспівав з нею дуетом. Він зазначив, що є великим шанувальником військових фільмів.

Галина Іванівна разом з подругою протягом двох годин підспівувала виконавцям. Але сама взяти участь в караоке не наважилася.

«Така чудова акція! Я дуже рада, що прийшла сюди. Стою й плачу. У мене батько воював і обидва брати. Вони захищали нашу країну. А зараз нам кажуть, що це не так. Це не правильно! Я своїм онукам розповідаю, як все було», - розповіла вона.

Караоке «Пісні воєнних років» до 9 травня пройде ще в декількох районах міста. Тим часом Дніпровська міська організація партії «За життя» веде підготовку до великого свята «Дякуємо За життя», який відбудеться 9 травня на Фестивальному причалі. Гостей заходу чекає урочиста програма - військовий оркестр, виступ легендарної групи «Пісняри», фіналіста телешоу «Х-фактор» Олега Кензова, а також інших українських артистів.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ