ГРУПА «ЗА ЖИТТЯ» В МІСЬКРАДІ ПРАЦЮЄ ДЛЯ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ

ГРУПА «ЗА ЖИТТЯ» В МІСЬКРАДІ ПРАЦЮЄ ДЛЯ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Поки країна проводить останні дні відпустки, депутати міської ради Сєвєродонецька працюють. Так, 21 серпня вони зібралися на третє пленарне засідання 31-ї сесії, щоб розглянути досить важливе питання про внесення змін до міського бюджету.

Дискусія була дуже активною і, головне, результативною  - прийнято рішення про виділення коштів на ремонт покрівель 17 будинків, встановлення дитячих майданчиків біля 7 житлових будинків у кварталах міста, ремонт освітлення на 3 вулицях та двох територіях, створення системи відеоспостереження у місті тощо.

Члени політичної партії «За життя», депутати міської ради Андрій Гавриленко (керівник міської партійної організації) та Юрій Кузьмінов взяли найактивнішу участь у вирішенні питання щодо внесення відповідних змін до бюджету та ухваленні важливих для городян питань на сесії.

«Ми бачимо, ми знаємо проблеми, з якими стикаються сьогодні мешканці Сєвєродонецька, і вирішуємо їх за допомогою наших депутатів. Тепер залишилося проконтролювати, аби кошти, виділені з міського бюджету, пішли за призначенням», - підкреслив керівник Луганської регіональної організації політичної партії «За життя» Ростислав Дубовий, виступаючи на сесії міської ради.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ