ФРАКЦІЯ «ЗА ЖИТТЯ» ЗАКЛИКАЛА МІСЬКРАДУ ДНІПРА ПІДСИЛИТИ СОЦІАЛЬНИЙ БЛОК ДЛЯ ПІДТРИМКИ ПЕНСІОНЕРІВ

ФРАКЦІЯ «ЗА ЖИТТЯ» ЗАКЛИКАЛА МІСЬКРАДУ ДНІПРА ПІДСИЛИТИ СОЦІАЛЬНИЙ БЛОК ДЛЯ ПІДТРИМКИ ПЕНСІОНЕРІВ

Депутати повинні задуматися над тим, як місто може підтримати людей похилого віку в Дніпрі. Це питання набуло актуальності після прийняття парламентом цинічної «пенсійної реформи», вважають депутати фракції «За життя». Про це на сесії Дніпровської міськради заявив голова фракції «За життя» Сергій Нікітін.

«Давайте говорити чесно – ця реформа була прийнята під тиском кредиторів України, зокрема, МВФ. Уряд погодився провести пенсійну реформу з метою в довгостроковій перспективі ліквідувати дефіцит Пенсійного фонду. Зробити це можна було двома способами. Перший - забезпечити економічне зростання та збільшити надходження до Пенсійного фонду. Другий спосіб - скоротити витрати на виплату пенсій. Саме другий шлях і вибрала влада», - підкреслив Сергій Нікітін.

Відзначимо, що раніше Сергій Нікітін від імені «За життя» вже виступав із заявою щодо ризиків і загроз, які несе «пенсійна реформа». «Після прийняття цього закону стало очевидним, що на рівні місцевої влади необхідно шукати шляхи підтримки літніх людей, які в майбутньому будуть позбавлені підтримки держави», - прокоментував ситуацію Нікітін.

«Ми закликаємо депутатський корпус посилити соціальний блок в бюджеті міста на 2018 рік для підтримки пенсіонерів. Вважаємо своїм обов'язком приділити особливу увагу роботі над цим питанням», - підкреслив глава фракції« За життя »в Дніпровському міськраді.

У «пенсійну реформу» закладено приховане підвищення пенсійного віку під виглядом підвищення обов'язкового страхового стажу. Знизивши коефіцієнт страхового стажу, уряд фактично зменшив на 35% суму пенсії майбутнім пенсіонерам.

Люди повинні також знати, вважає «За життя», що нинішнє підвищення пенсій насправді є обов'язковою індексацією. Ліквідація 15% -ого податку з працюючих пенсіонерів - це теж не заслуга влади, адже з самого початку введення цього податку було абсурдним. Крім того, ці мізерні надбавки будуть «з'їдені» зростанням цін і тарифів на послуги ЖКГ.

Фактично метою закону є зменшення кількості людей, які претендують на отримання пенсії. І, відповідно, зменшення виплат з Пенсійного фонду, вважає партія «За життя». Пенсійну реформу неодноразово різко критикували і не голосували за неї в Верховній Раді також лідери партії - Вадим Рабінович і Євген Мураєв.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ