ФРАКЦІЯ «ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛА ЛИСИЧАН З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

ФРАКЦІЯ «ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛА ЛИСИЧАН З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

У Лисичанську Луганської області в міському залі Палацу культури напередодні святкування Різдва пройшла зустріч активу партії «За життя» з жителями міста, працівниками бюджетних організацій, ветеранами та їхніми дітьми.

Застілля, спілкування, новорічні конкурси, візит Діда Мороза, святкові привітання - все це створило теплу, дружню атмосферу заходу. Настрій свята задавали музично-хореографічні композиції, в яких брали участь творчі колективи Палацу культури.

У заході брали участь депутати Лисичанської міської ради фракції «За життя» Андрій Ажипа і Сергій Кравченко. Вони висловили надію на новий 2018 рік, озвучили плани партійної організації в місті. Передали слова привітання від керівництва партії та Луганської регіональної організації.

«Від імені партії «За життя» ми щиро вітаємо всіх лисичан з новорічними святами, бажаємо в 2018 році примножити все хороше, що було в 2017. Міцного здоров'я, благополуччя, здійснення надій на світле, мирне майбутнє», - сказав керівник Лисичанської партійної організації Андрій Ажипа.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ