ДВОРОВІ ІГРИ В ДНІПРІ, ЯКІ БУЛИ ОРГАНІЗОВАНІ «ЗА ЖИТТЯ», ТРИВАЮТЬ ВОСЕНИ

ДВОРОВІ ІГРИ В ДНІПРІ, ЯКІ БУЛИ ОРГАНІЗОВАНІ «ЗА ЖИТТЯ», ТРИВАЮТЬ ВОСЕНИ

Третій сезон Дворових Ігор в Дніпрі, партнером яких виступає партія «За життя», не закінчилися і тривають восени. Уже відбулося кілька осінніх етапів. А Дворові Ігри, які збіглися зі святкуванням Дня міста пройшли відразу в чотирьох локаціях в віддаленому районі за адресою вул. Данила Нечая. На кожній з них для школярів були організовані спортивні змагання в дартс, футбол, стрітбол і настільний теніс.

Популярним видом спорту на цьому дворовому турнірі виявився дартс. У різних локаціях на цю гру зареєструвалося близько 200 осіб. Щоб потрапити в ціль, потрібно було трохи почекати в черзі. Ще однією популярною спортивною розвагою стали стрибки на скакалці.

«Те, що Дворові Ігри за три роки перетворилися в масштабний загальноміський проект, який об'єднав кілька тисяч дітей та їхніх батьків, відбулося завдяки побажанням самих городян. З кожним роком ми розвиваємо цей проект. В цьому році, наприклад, збільшили кількість локацій, задіявши в змаганнях практично все місто, продовжили змагання і в осінні місяці. Вперше в День міста організували Дворові гри в віддаленому районі відразу в чотирьох місцях, щоб було комфортно багатьом дітям цього масиву», - зазначив керівник Дніпровської міської організації партії «За життя» Геннадій Гуфман.

«Ми дуже раді, що Дворові Ігри завдяки партії «За життя» приїхали в наші райони і об'єднали дітей» - сказав Валерій Вержбицький, який прийшов на Дворові Ігри разом з донькою.

Було встановлено рекорд двору - Роман Гайчук найдовше зміг провесіти на перекладині - 4 мін.10 сек. Роман разом з друзями зареєструвалися цілої футбольної командою. Щоб хлопці змогли пограти в футбол, активісти партії «За життя» заздалегідь підготували поле - викосили величезні бур'яни й траву.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ