ДУБОВИЙ: СЕЗ ДЛЯ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ - ЄДИНИЙ СПОСІБ ВІДРОДЖЕННЯ РЕГІОНУ

ДУБОВИЙ: СЕЗ ДЛЯ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ - ЄДИНИЙ СПОСІБ ВІДРОДЖЕННЯ РЕГІОНУ

Скандалом антикорупціонерів керівництво країни відволікає українців від більш важливих проблем. Влада повинна вирішити питання війни на Донбасі і запропонувати регіону план по відновленню інфраструктури.

Про це в прямому ефірі телеканалу «NewsOne» заявив керівник Луганської регіональної організації партії «За життя» Ростислав Дубовий.

«Країна в черговий раз спостерігає за політичним шоу - протистоянням антикорупційних органів. Останні час вся Україна спостерігає за подібними виставами: спочатку Саакашвілі, потім Савченко, тепер Холодницький. Насправді ж влада просто зомбує людей для того, щоб відвернути людей від реальних проблем», - сказав Дубовой.

На думку Ростислава Дубового, головне питання, яке повинне хвилювати і Президента, і Кабмін, і депутатів, - це доля сходу країни.

«Головне питання, яке хвилює кожного українця, в тому числі жителів Луганської області - коли закінчиться війна на Сході? Звичайно, всі депутати стверджують, що війну треба припиняти. Але що вони роблять для цього і що буде далі з територією нашого регіону?».

Також керівник Луганської регіональної організації «За життя» підкреслив, що виходячи з політики децентралізації, тягар відновлення інфраструктури лежить на місцевих бюджетах.

«Обласна влада просто не зможе профінансувати відновлення області, тому що економіка регіону знаходиться в занепаді. У нашому випадку Луганську область може врятувати або фінансові вливання західних партнерів, або введення вільних економічних зон. І якщо на перше я вплинути не можу, то другого намір послідовно домагатися. Сьогодні підприємці з побоюванням дивляться на перспективу відкриття провадження і ведення бізнесу в Луганській області. Якщо у перспективного інвестора є плани робити бізнес в Україні, то Луганську область він вибере в останню чергу. Для того щоб запустити зростання економіки в регіоні, необхідно звільнити бізнес від сплати податків і впровадити податкові канікули. Це дозволить залучити реальних інвесторів, забезпечити робочими місцями жителів міст і районів, в перспективі збільшить податкові надходження до бюджету області. До того ж в регіоні багато порожніх приміщень, складів, виробничих цехів, які слід передати в оренду за спрощеною процедурою підприємцям-початківцям. Вільна економічна зона - єдиний спосіб розвитку економіки для Луганської області. Тільки після їх впровадження ми зможемо відновити інфраструктуру», - заявив Ростислав Дубовий.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ