ДУБОВИЙ: «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» БУДЕ ПРАЦЮВАТИ НАД ВСТАНОВЛЕННЯМ МИРУ

ДУБОВИЙ: «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» БУДЕ ПРАЦЮВАТИ НАД ВСТАНОВЛЕННЯМ МИРУ

Єдиний шлях припинити військові дії на Донбасі і встановити мир - виконати «Комплекс заходів з виконання мінських угод».

Про це в прямому ефірі телеканалу NewsOne заявив керівник Луганської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Ростислав Дубовий.

«Українці, росіяни та білоруси - слов'янські народи, нас об'єднують родинні узи, звичаї і традиції, тому ми просто зобов'язані жити в злагоді. До того ж конфлікт в Україні впливає і на сусідню Білорусь, президент якої не раз заявляв, що готовий стати арбітром між Україною і Росією і закликав глав держав домовлятися. Олександр Лукашенко підкреслив, що проблема Донбасу - це питання не європейців, не американців, а слов'янських народів, яке ми повинні вирішувати разом. І я з ним згоден», - підкреслив керівник Луганської регіональної організації «Опозиційна платформа - За життя».

Політик запевнив, що його політична сила і далі буде працювати над припиненням конфлікту.

«План-концепція щодо врегулювання кризи на Південному Сході України, який презентував Віктор Медведчук, передбачає поєднання гарантій безпеки жителям непідконтрольних територій і створення автономії, що є єдиним реальним і реалізованим механізмом, що дозволяє відновити мир», - резюмував Ростислав Дубовий.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ