ДУБОВИЙ: НОВІ ДЕРЖАВНІ ОРГАНИ ПОВИННІ ПРАЦЮВАТИ З ВИПРОБУВАЛЬНИМ ТЕРМІНОМ

ДУБОВИЙ: НОВІ ДЕРЖАВНІ ОРГАНИ ПОВИННІ ПРАЦЮВАТИ З ВИПРОБУВАЛЬНИМ ТЕРМІНОМ

Українці розчарувалися в роботі нових антикорупційних органів.

Про це в ефірі телеканалу «NewsOne» заявив керівник Луганської регіональної організації партії «За життя» Ростислав Дубовий.

«Люди вже не вірять, що нові антикорупційні органи поборють корупцію. Замість того, щоб вкладати гроші в економіку, держава витрачає сотні мільйонів на їх створення і мільярди на утримання», - підкреслив Дубовий.

На думку керівника Луганської регіональної організації партії «За життя», створення антикорупційного суду можливо тільки за однієї умови.

«Приймати законопроект «Про антикорупційний суд» потрібно з однією умовою - дати йому випробувальний термін. Якщо протягом цього часу будуть реальні вироки і корупціонери понесуть покарання, значить такий орган нам потрібен. Якщо ж ми будемо спостерігати лише імітацію антикорупційної діяльності, переведення стрілок на інших, то потрібно шукати інші варіанти».

Керівник Луганської регіональної організації партії «За життя» підкреслив, що модель з випробувальним терміном потрібно застосовувати до всіх нових органів. Також Дубовий акцентував увагу на тому, що ефективна робота всіх судових органів можлива, тільки якщо суддів призначатимуть на місцях і на певний термін.

«Суддів повинні обирати на місцях, тому що в громадах люди краще знають, хто гідний працювати на цій посаді. Також потрібно відійти від моделі довічного призначення суддів, а повернутися до моделі обрання їх на певний термін, як було раніше», - резюмував Ростислав Дубовий.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ