ДОБРІ СПРАВИ ДОБРИХ ЛЮДЕЙ: ЛУБНЕНСЬКІ ПАРТІЙЦІ ПРИВІТАЛИ МАТЕРІВ ІЗ ДНЕМ МАТЕРІ

ДОБРІ СПРАВИ ДОБРИХ ЛЮДЕЙ: ЛУБНЕНСЬКІ ПАРТІЙЦІ ПРИВІТАЛИ МАТЕРІВ ІЗ ДНЕМ МАТЕРІ

У другу неділю травня в Україні святкували одне з найзворушливіших свят – День Матері. З цієї нагоди активісти Лубенської міської та районної організацій політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» провели святковий благодійний концерт. Виступи дитячого аматорського колективу «Водограй» та інших юних талантів лубенщини зібрали у районному будинку культури повну залу глядачів.

Цей захід – не лише гарний подарунок мамам, а й чудова нагода зробити добру справу, наприклад, допомогти зібрати кошти на лікування маленької Соні Шикіної, яка страждає на обструктивну епілепсію. Напередодні до лубенських активістів партії «Опозиційна платформа – За життя» звернулися батьки дівчинки з проханням допомогти врятувати маленьке життя, адже на державних мужів розраховувати не доводиться.

«Благодійні концерти є ознакою свідомості суспільства. І хоча люди не здатні повністю вирішити наявні проблеми, але їхнє бажання допомогти ближньому робить світ навколо нас кращим і добрішим», – заявив голова осередку Володимир Бондаренко.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ