ДО ОДЕСЬКОЇ КОМАНДИ «ЗА ЖИТТЯ» ПРИЄДНУЄТЬСЯ НЕБАЙДУЖІ МЕШКАНЦІ РЕГІОНУ

ДО ОДЕСЬКОЇ КОМАНДИ «ЗА ЖИТТЯ» ПРИЄДНУЄТЬСЯ НЕБАЙДУЖІ МЕШКАНЦІ РЕГІОНУ

Партію «За життя» підтримують люди найрізноманітніших професій і соціального статусу. Днями керівник Одеської регіональної організації партії «За життя» Микола Пундик вручив партійний квиток новому члену партії - Степану Костянтиновичу Бородіну.

Степану Костянтиновичу 81 рік. Він кандидат біологічних наук, багато років пропрацював науковим співробітником Одеського відділення Азово-Чорноморського НДІ морського рибного господарства та океанографії (ПівденНІРО). Здійснив п'ять антарктичних рейсів в складі наукової групи китобази «Радянська Україна». Займався вивченням різних аспектів китоподібних. Після походів в Антарктику продовжував працювати в Південному НДІ морського і рибного господарства та океанографії (Одеське відділення) на посаді старшого наукового співробітника та завідувача лабораторією сировинних ресурсів. 15 років тому Степан Костянтинович вийшов на пенсію і вирішив переїхати з міста в село. Але, навіть вийшовши на заслужений відпочинок, спокійно спостерігати за тим, що відбувається в країні він не збирається.

«Я багато разів слухав виступи Вадима Рабиновича і Євгена Мураєва і повністю поділяю їхню позицію. Необхідно міняти владу, і ті, хто вже був при владі, ні в якому разі не повинні залишатися біля керма. Потрібно проводити агітацію, потрібно роз'яснювати це людям», - вважає Степан Костянтинович.

У Біляївському районі, де він проживає, місцеве відділення партії поки що не створено. Тому йому довелося спеціально приїхати до обласного центру. Для Степана Костянтиновича відстань не є перешкодою. Він налаштований рішуче і вже сьогодні готовий активно включитися в партійну роботу.

«Радикальні методи не для нас. Щоб змінити ситуацію в країні, ми повинні забезпечити підтримку партії «За життя» на виборах. А для цього потрібно розповідати про нас людям, доносити інформацію про нашу партію, про наших лідерів, залучати нових прихильників», - зазначив Микола Пундик.

Він також додав, що зараз планується створення місцевого відділення партії і в Біляївському районі, що безумовно полегшить роботу активістам організації.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ