ДО ДНЯ МІСТА «ЗА ЖИТТЯ» ПІДГОТУВАЛА «КОДЕКС ЧЕСТІ СУМЧАН»

ДО ДНЯ МІСТА «ЗА ЖИТТЯ» ПІДГОТУВАЛА «КОДЕКС ЧЕСТІ СУМЧАН»

«Сумчани своїх не лишають в біді», «Сумчани – відповідальні громадяни», «Сумчани обожнюють своє місто»  - ці та інші моральні принципи і чесноти увійшли до своєрідного «Кодексу честі сумчан», який підготувала до Дня міста в подарунок мешканцям місцева організація «За життя».

«Цим проектом ми спробували відповісти на питання: хто такі сумчани, які ми є, - говорить керівник обласної організації партії «За життя» Олександр Соколов. – До цього Кодексу увійшли ті основоположні духовні принципи, ті цінності, на яких зростали і багато поколінь сумчан, і наше прекрасне місто. Нагадати людям про справжні, найкращі риси сумчан – ми вважаємо своїм обов’язком, особливо сьогодні, коли навколо стає все більше агресії, жадібності, ненависті».

Ані державу, ані свою громаду чи місто не збудуєш на злобі й тваринних інстинктах, - так коментують появу «Кодексу честі сумчан» мешканці міста:

«Жителі Сум завжди славилися своєю вихованістю, ввічливістю, ерудицією. Протягом десятиліть це місто талановитої молоді, здібних науковців, фахових інженерів і технологів. І саме такі наші риси, які описані в «Кодексі честі сумчан», нам треба поширювати серед юних жителів Сум. Ми дуже вдячні партії «За життя» за цей проект, і сподіваємось, що нинішнім правителям, попри всі намагання, не вдасться перетворити Суми на місто свинопасів. У нас є свої традиції, ми знаємо свою історію, і пишаємося тим, що ми – сумчани».

Партійці «За життя» випустили багатотисячним тиражем «Кодекс честі сумчанина», і почали його розповсюдження безпосередньо на День міста, 2-го вересня. «Родзинкою» заходу в святковий день став струнний квартет, який за підтримки партії «За життя» дарував прекрасний концерт класичної музики мешканцям прямо в середмісті Сум.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ