ДО БОРОТЬБИ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ» З ТАРИФНИМ БЕЗЗАКОННЯМ ПІДКЛЮЧИЛАСЬ ПРОКУРАТУРА

ДО БОРОТЬБИ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ» З ТАРИФНИМ БЕЗЗАКОННЯМ ПІДКЛЮЧИЛАСЬ ПРОКУРАТУРА

Сумська прокуратура підключилася до боротьби політичної партії «За життя» з тарифним свавіллям...

Прокуратура Сумської області відреагувала на публічне викриття командою політичної партії «За життя» неправомірних дій сумських «тепловиків» та ініціювала перегляд тарифу на теплопостачання в обласному центрі.

«Під час так званого «громадського обговорення» нового підвищення тарифу на тепло ми публічно, з документами, довели, що навіть нинішня вартість теплопостачання завищена, не кажучи вже про підвищення тарифу, – заявив керівник Сумської міської організації партії «За життя» Олександр Соколов. – Для всіх жителів міста ми, по суті, «розсекретили» структуру тарифу «Сумитеплоенерго» і виявили, що десятки мільйонів гривень, закладених у тариф під виглядом «інвестиційної програми», просто збиралися зі споживачів, але за призначенням не використовувалися. Два тижні тому ми оприлюднили цю інформацію і висунули вимогу припинити обкрадання сумчан, знизити тариф і повернути людям гроші».

І ось стала відомою реакція обласної прокуратури. Дані, з якими виступали активісти партії «За життя», повністю підтвердилися.

«Встановлено завищення витрат на виробництво (комунальних послуг, - прим.), що, в свою чергу, призводить до того, що відповідні тарифи не можна вважати економічно обґрунтованими, – йдеться у повідомленні прокуратури області. – Так, за інвестиційними програмами на 2016 рік підприємство («Сумитеплоенерго», - прим.) планувало витратити на будівництво, реконструкцію і модернізацію об'єктів теплопостачання близько 47 млн грн, проте, фактично на зазначені цілі перераховано тільки 14 млн грн. Таким чином, у результаті недофінансування інвестиційних програм на суму понад 29 млн грн витрати, які фактично не понесло ТОВ «Сумитеплоенерго», необґрунтовано враховані у тарифах на комунальні послуги, які оплачуються споживачами».

Як і вимагали представники політичної партії «За життя», правоохоронні органи ініціювали звернення до Окружного адміністративного суду м. Києва позов до Нацкомісії із регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, яким вимагають виключити з тарифів ТОВ «Сумитеплоенерго» зазначені необґрунтованій витрати і пропорційно знизити тарифи на комунальні послуги.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ