ДНІПРОВСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ПРОВЕЛА КОНКУРС РОМАНТИЧНИХ ЗІЗНАНЬ

ДНІПРОВСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ПРОВЕЛА КОНКУРС РОМАНТИЧНИХ ЗІЗНАНЬ

Дніпровська міська організація політичної партії «За життя» провела для городян конкурс романтичних зізнань «За життя з любов'ю!». За його умовами, учасники на сторінці організації в Facebook під романтичною картинкою в коментарях продовжуючи фразу «Я полюбив(-ла) тебе, коли ...», повинні були розповісти історію знайомства і відзначити людину, якій адресовано визнання в любові.

«Це наша традиційна акція для жителів міста в День закоханих, адже любов зігріває наші серця і надає сенс життю. Ми запропонували дніпрянам згадати моменти, коли в їхнє життя прийшла любов. Давайте не забувати про це почуття і частіше згадувати подібні моменти», - зазначив керівник Дніпровської міської організації партії «За життя» Геннадій Гуфман.

Близько ста осіб поділилися своїми романтичними історіями. Найактивнішими виявилися жінки. Вони першими писали свої історії знайомств, а чоловіки із задоволенням визнавалися в любові у відповідь.

За свою відвертість закохані отримали подарунки - сертифікат на вечерю в ресторані отримали Людмила і Леонід Зайцеви за історію кохання, яка відзначила нещодавно сапфіровий ювілей.

«Яке приємний свято у нас вийшло завдяки партійцям! За метушнею буднів забуваєш про хороші моменти, але участь в конкурсі як ніби в молодість повернула... Цікаво було почитати історії інших учасників і зрозуміти, що навіть в наш непростий час все одно є місце романтиці і любові. І це потрібно цінувати!» - поділилася емоціями сім'я Зайцевих.

Романтичну фотосесію виграли Марина і Андрій Хитько. Першою взяла участь в конкурсі Марина, яка написала зворушливу історію зустрічі з коханим. Чоловік Марини щиро відповів на її коментар.

Також за умовами конкурсу деякі пари отримали квитки в кіно. Так, організатори заохотили квитками Юрія Гладкого за коментар в Facebook «Ольга Гладка, я полюбив тебе, за завзятість, коли ти намагалася здати мені залік з сьомого разу».

За словами керівника Дніпровської міської організації партії «За життя» Геннадія Гуфмана, координатори конкурсу визнаються, що були здивовані географією конкурсу. Романтичні історії розповіли люди не тільки з Дніпра, а й із Запоріжжя, Кам'янського, Харкова і навіть Польщі.

«У коментарях люди зізнавалися в любові не тільки улюбленим, але і своїм батькам, дітям, друзям і навіть Національному академічному театру російської драми імені Лесі Українки», - зазначив Геннадій Гуфман.

​​​​​​​

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ