ДНІПРОВСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ПІДТРИМАЛА ВОЛОНТЕРСЬКУ АКЦІЮ «ПОСАДИ ДЕРЕВО - ВРЯТУЙ МІСТО»

ДНІПРОВСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ПІДТРИМАЛА ВОЛОНТЕРСЬКУ АКЦІЮ «ПОСАДИ ДЕРЕВО - ВРЯТУЙ МІСТО»

Уже другий рік поспіль дніпряни садять дерева у дворах багатоквартирних будинків за підтримки міської організації партії «За життя». В цьому році в акції беруть участь втричі більше людей.

214 дворів всього за 5 днів подали заявки на участь в акціїї і до Дня довкілля городяни отримають в подарунок від партії «За життя» саджанці дерев.

«У цьому році ми навіть не очікували такого ажіотажу. Адже ідея провести таку акцію народилася в 2017 році після сильного квітневого снігопаду, який знищив в Дніпрі за різними підрахунками від 3-х до 5-ти тисяч дерев. Цього року такої негоди не було, проте люди вже чекали акцію і в підсумку її масштаб збільшився втричі», - каже ініціатор акції Анна Кондракова.

У 2017-му році свою допомогу в закупівлі та розвезеннi саджанців волонтерам запропонувала міська організація партії «За життя» на чолi з ії керiвником Данилом Мiро та громадський діяч Геннадій Гуфман. Завдяки цьому в 2017 році в Дніпрі висадили 200 нових дерев, в тому числі на території школи й поліклініки. Протягом року люди ділилися в групі «Посади дерево - врятуй місто» фотографіями своїх дерев, раділи, що вони прижилися, давали один одному поради, як доглядати за деревами. Крім того, дуже просили, щоб в 2018 році акція продовжилася.

Завдяки партнерам акції - міської організації «За життя» - це стало можливим. Прийом заявок йшов з 12 до 18 квітня, а розвозка саджанців намічена на 20-21 квітня 2018 року.

«214 заявок - це набагато більше, ніж ми очікували. У міру того, як зростала кількість заявок, збільшувалась і кількість саджанців для висадки. Спочатку йшлося про 100 дерев, потім про 200. В результаті зупинилися на 228, тому що саме стільки змогли в короткі терміни надати в міських розплідниках. Але отримавши 214 заявок, зрозуміли, що такої кількості саджанців недостатньо, і тоді почали шукати їх по всій області. І все-таки замовили ще 50 дерев, щоб в великі двори посадити по 2 дерева. Таким чином, всього було закуплено 278 саджанців, які незабаром «поселяться» у дворах дніпрян», - заявив керiвник Дніпровської міської організації «За життя» Данило Мiро.

«Підтримувати добрі справи завжди приємно. Ми допомогли прекрасній ініціативі стати доброю традицією і будемо раді залишатися партнерами цієї волонтерської акції», - зазначив Геннадій Гуфман.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ