ДНІПРОВСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» МАЄ НАМІР СЛІДКУВАТИ ЗА ВИКОНАННЯМ МІСЬКИХ ПРОГРАМ

ДНІПРОВСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» МАЄ НАМІР СЛІДКУВАТИ ЗА ВИКОНАННЯМ МІСЬКИХ ПРОГРАМ

20 грудня пройшла 28-а сесія Дніпровського міської ради VII скликання, на якій глава фракції «За життя» в Дніпровському міськраді Сергій Нікітін заявив, що в 2018 році фракція простежить за ефективним виконанням міських програм.

«Міською радою було прийнято багато важливих програм, таких як розвиток гендерної політики, програма охорони здоров'я, програма щодо підтримки молоді, спорту. Ми вважаємо своїм обов'язком стежити за виконанням цих програм, вносити пропозиції щодо їх зміни і доповнення, а також вчасно коригувати дії чиновників», - сказав він.

Також Сергій Нікітін зазначив, що пильної уваги вимагає і цілеспрямований розподіл коштів на ремонт житлових будинків в Дніпрі.

«У 2017 році був прийнятий закон про житлово-комунальне господарство, який повністю перекладає на плечі жителів обов'язки з утримання будинків. Міським бюджетом зараз виділяються великі гроші для ремонту багатоповерхівок. Однак, часто виникає багато суперечок про те, хто потрапив, а хто не потрапив в «титульні списки». Поки житлові будинки не передані на повне утримання мешканців, ми будемо стежити за розподілом цих коштів», - резюмував він.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ