ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ ОБЛАСНУ ОРГАНІЗАЦІЮ «ЗА ЖИТТЯ» ОЧОЛИЛА МАРІЯ ПУСТОВА

ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ ОБЛАСНУ ОРГАНІЗАЦІЮ «ЗА ЖИТТЯ» ОЧОЛИЛА МАРІЯ ПУСТОВА

Сьогодні, 17 квітня, в Дніпрі пройшла обласна конференція партії «За життя», на якій головою обласної організації партії обрали Марію Пустову. Делегати конференції одноголосно підтримали її кандидатуру.

Марія Пустова має дві вищі освіти (Київський торгово-економічний інститут та Дніпропетровський регіональний інститут держуправління Української Академії держуправління при Президентові України). Обиралася депутатом Дніпропетровської обласної ради, працювала заступником голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

«Для мене це важливий етап мого життя, політичний етап, і я вдячна всім, хто мене підтримав, і висунув на посаду керівника обласної організації «За життя», - зазначила Марія Пустова. - Я вважаю себе людиною сміливою і принципи партії - принципи соціальної справедливості - збігаються з моїми внутрішніми принципами».

Вона зазначила, що в останні два роки не вела активної політичної діяльності, але, ставши членом партії «За життя», сама виступила з ініціативою очолити роботу з розвитку партійного руху в області.

«Я спостерігала за розвитком партії «За життя», мені близькі ідеї лідерів партії Вадима Рабіновича і Євгенія Мураєва. Я підтримую партію «За життя», вступила в її ряди і вважаю, що мій досвід і моє бажання працювати допоможуть розвитку партійного руху в нашому регіоні. Я запропонувала свою кандидатуру на посаду керівника обласної організації партії. Це відповідальна робота і я до неї готова», - розповіла Марія Пустова

Своїми першими кроками на новій посаді Марія Пустова бачить розвиток партійних структур в містах та районах області. «Першочергове завдання - це, звичайно, створити повну структуру політичної партії «За життя». Частково вона вже є, в м. Дніпро вона дуже активна і добре працює, є організації в деяких містах Дніпропетровської області. Але є питання по сільських районах, по маленьких містах. Ми зараз наших однодумців, будемо залучати тих людей, які хочуть стати членами партії «За життя». У нас попереду активна робота і кожен може взяти в ній участь».

Марія Пустова зізналася, що досить активно спілкується з жителями міст і районів області, адже за багато років роботи на високих посадах у неї сформувалася широка база контактів. «Люди втомилися від обіцянок і багато в чому зневірилися. Є дуже велика потреба в сильних і принципових лідерах. Для багатьох таким став Вадим Рабінович. Моє завдання - об'єднати і згуртувати наших однодумців, щоб домогтися змін на краще в житті людей, за які виступає партія «За життя».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ