ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА «ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛА МЕДИКІВ ТЕРНІВКИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА «ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛА МЕДИКІВ ТЕРНІВКИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

17 червня всі медичні працівники відзначають своє професійне свято. Напередодні в п'ятницю привітати медиків Тернівки приїхала керівник обласної організації партії «За життя» Марія Пустова.

«З душею та люблячим серцем хочу привітати з професійним святом людей в білих халатах. Те тепло, ту сердечність, яку Ви віддаєте людям, оцінити сьогодні неможливо. Хочу сказати Вам: «Велике спасибі»! Незважаючи ні на що і всупереч усьому Ви любите свою професію й готові простягнути руку допомоги, а це сьогодні дуже важливо. Спасибі, що рятуєте не тільки фізично, а й психологічно. Ви - лікарі наших душ, сердець і тіл», - заявила в своєму виступі Марія Пустова, після чого вручила присутнім подарунки від партії «За життя».

Особливі слова вдячності в цей день з вуст керівника Тернівської «За життя» Олександра Новоточінова були адресовані тим, хто в цей святковий день знаходився на трудовому посту, продовжував чергування і, можливо, боровся за чиєсь життя.

Зі словом до всіх присутніх звернулася голова центру профспілок первинної допомоги Вікторія Акмаева: «Сьогодні багато було сказано про недореформи, нам з вами багато треба буде пройти. Я впевнена, що у нас все вийде, і ми зробимо все можливе для охорони здоров'я нашого міста. Дякую за підтримку і теплі слова партії «За життя»!»

Закінчилося свято концертом місцевих артистів.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ