ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА «ЗА ЖИТТЯ» ПОПОВНЮЄ СВОЇ ЛАВИ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА «ЗА ЖИТТЯ» ПОПОВНЮЄ СВОЇ ЛАВИ

У місті Першотравенськ Дніпропетровської області пройшло партійне зібрання міської організації політичної партії «За життя». Учасники зібрання обговорили політичну ситуацію в країні, проблему соціальної справедливості, тарифи, зарплати, а також майбутні президентські і парламентські вибори.

«Довіра народу до нашої політичної сила зростає, про що свідчить збільшення кількості нових членов партії. Ми повинні разом вирішувати проблеми в державі і тому об'єднуємося навколо «За життя» та єдиного кандидата від опозиції - Юрія Бойка», - сказала керівник Дніпропетровської обласної організації політичної партії «За життя» Марія Пустова.

«Я вирішив, що пора чітко визначитися зі своєю політичною позицією. І в результаті зрозумів, що моє місце - в рядах «За життя». Зараз з упевненістю можу сказати, що повністю поділяю її політичні принципи і ідеологію. Адже «За життя» захищає права більшості українців - бюджетників, пенсіонерів і студентів. «За життя» - партія для людей», - заявив новий член політичної сили.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ