ДНІПРОПЕТРОВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ» ОТРИМАЛА ОФІЦІЙНИЙ СТАТУС (фото)

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ» ОТРИМАЛА ОФІЦІЙНИЙ СТАТУС (фото)

Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області зареєструвало Дніпропетровську регіональну організацію політичної партії «За життя».

1 червня пройшла конференція Дніпропетровської регіональної організації, участь в якій взяли не тільки делегати первинних партійних організацій області у повному складі, а й її прихильники з різних міст регіону, а саме: Дніпро, Каменськ, Кривий Ріг, Нікополь, Павлоград, Новомосковськ, Першотравенськ, Вільногірськ, Марганець, Апостолове, Покров, Жовті води, Царичанський р-н, Софіївський р-н.

Як повідомили у Дніпропетровській регіональної організації партії «За життя», їхнє перше й основне завдання – об'єднати народ України і допомогти країні стати міцною, єдиною процвітаючою державою, сприяти підняттю економіки та соціальних стандартів для населення.

«Ми – партія миру і центризму. І ми тут, на місцях, сприятимемо у вирішенні поставлених завдань партією та її лідерами Вадимом Рабіновичем і Євгенієм Мураєвим, і не просто реформувати суспільство, а привести до влади абсолютно нове покоління політиків, ініціативних професіоналів, які прагнуть не особистого збагачення за рахунок держави, а розвитку і процвітання країни, людей, здатних вивести країну із кризи. Ми повинні стати країною з заможним населенням, розвиненою економікою і вільним громадянським суспільством, – заявили у Дніпропетровській регіональної організації партії «За життя». – Ми запрошуємо всіх небайдужих людей до співпраці, щоб бачити на благо країни, її дітей, майбутніх поколінь. Ми запрошуємо до співпраці всіх, хто поділяє наші погляди, нашу програму, всіх, хто готовий внести свою частку, поділитися своїми ідеями і допомогти партії, її лідерам і нашому народові в цілому у реалізації її програм, завдань спрямованих на благо нашої країни!»

Зазначимо, що регіональне представництво партії «За життя» у Дніпропетровській області працює з 2016 року. Прийом громадян, прихильників партії, проводиться по вівторках і четвергах з 10:00 до 16:00 (e-mail: org2dp@gmail.com)

Із заходами, які проводить в області Дніпропетровська обласна організація політичної партії «За життя», можна ознайомитися на її офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook і різних групах «За життя», нашого регіону».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ