ДЕПУТАТИ ТЕПЛОДАРСЬКОЇ МІСЬКРАДИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ЛАВ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

ДЕПУТАТИ ТЕПЛОДАРСЬКОЇ МІСЬКРАДИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ЛАВ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

Офіс Одеської регіональної організації політичної партії «За життя» відвідали депутати Теплодарського міської ради Одеської області Олександр Алексійчук і Михайло Яровий.

Обидва депутати обрані до міської ради міста Теплодар 2015 року від «Опозиційного блоку». До недавнього часу вони були членами цієї політичної партії.

«Ми не згодні з політикою, яку сьогодні проводить «Опозиційний блок». Нас не влаштовує позиція фракції у Верховній Раді щодо голосування за урядові законопроекти, які спрямовані на зниження рівня життя громадян нашої країни, і вважаємо це прихованою підтримкою чинної влади», - прокоментував свій вихід із партії «Опозиційний блок» Олександр Алексійчук.

«Я не можу більше залишатися у лавах партії «Опозиційний блок», тому що вона пішла на змову із владою. Позиція команди Вадима Рабіновича, Євгенія Мураєва і політичної партії «За життя» мені імпонує, я вважаю правильними їхні дії, й тому прийняв рішення приєднатися до їхньої команди. Ця платформа ближче моїй душі», - заявив Михайло Яровий.

Обидва депутати написали заяви про вступ до політичної партії «За життя».

«Партія «За життя» - це реальна опозиційна сила. Її лідери ведуть послідовну політику, що відповідає інтересам нашої країни. Тому ми долучаємося до лав політичної партії «За життя», - заявив Олександр Алексійчук.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ