ДЕПУТАТ МІСЬКРАДИ ДНІПРА: ЖИТЕЛІ АВІАТОРСЬКОГО ОПИНИЛИСЯ В ЗАРУЧНИКАХ НЕВИКОНАНОГО РІШЕННЯ СЕСІЇ

ДЕПУТАТ МІСЬКРАДИ ДНІПРА: ЖИТЕЛІ АВІАТОРСЬКОГО ОПИНИЛИСЯ В ЗАРУЧНИКАХ НЕВИКОНАНОГО РІШЕННЯ СЕСІЇ

Військове містечко Авіаторське, яке десять років тому стало частиною Дніпра, до сих пір відчуває проблеми «перехідного періоду». Дотепер міська влада не може ремонтувати та обслуговувати житловий фонд міста. Про це повідомила на сесії міськради депутат фракції «За життя» Олена Степанян.

«Селище Авіаторське - частина нашого міста, але тільки документально. Зокрема, лише папірцем залишається прийняте нами в квітні рішення, яке зобов'язує передати житловий фонд з балансу обласного комунального підприємства в міську комунальну власність. Це дозволило б міській владі взяти під свою опіку житловий фонд селища», - заявила депутат на сесії, підкресливши, що робить тим самим офіційний депутатський запит щодо цього питання.

«Не дивлячись на величезну кількість скарг жителів, стурбованих фактичною відсутністю обслуговування житлового фонду, сторона, яка має передати справи, саботує виконання прийнятого нами рішення, взявши мешканців в заручники. Жителі Авіаторського напередодні зими позбавлені можливості отримати допомогу у виконанні поточних ремонтів, їх будинки не обслуговуються міською аварійною службою тощо. Для вирішення цієї проблеми необхідно почати виконувати прийняте нами рішення!», - заявила Олена Степанян.

Вона нагадала також про те, що за законом рішення, які приймаються міськрадою, згідно зі статтею 144 Конституції України, є обов'язковими до виконання на території міста.

У свою чергу заступник міського голови Михайло Лисенко доповів, що до кінця року процес інвентаризації житлового фонду завершиться. А мер дав йому доручення відзвітувати з цього питання вже першого грудня.

Це питання Олена Степанян пообіцяла тримати на своєму контролі, адже Авіаторське - частина округу, в якому її було обрано до міськради.

«Нам недостатньо тільки приймати потрібні рішення. Потрібно ще й домагатися того, щоб вони виконувалися», - підкреслила депутат фракції «За життя» Олена Степанян.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ