CУМЧАНИ ОТРИМАЛИ ЧЕРГОВИЙ ВИПУСК ГАЗЕТИ «ЗА ЖИТТЯ»

CУМЧАНИ ОТРИМАЛИ ЧЕРГОВИЙ ВИПУСК ГАЗЕТИ «ЗА ЖИТТЯ»

Як добитися перерахунку за неналежні комунальні послуги, чому тариф на тепло має бути знижено, що очікує країну в найближчі місяці - про все це мешканці Сум дізнаються завдяки новому випуску газети «За життя».

«Ми завжди дуже чекаємо цю газету, бо мало хто нам розповість всю правду і про те, що коїться в країні, і про наше місто, – говорить сумчанка Анна Остапенко, лікар-пенсіонер. – Дуже приємно знати, що хоч хтось намагається допомогти людям, бореться проти високих тарифів, несправедливості, безладу в місті. А ще дуже важливо, що газета розповідає, як, завдяки команді «За життя» у Сумах, вдалося добитися перерахунку комунальних тарифів. Це – реальна турбота про людей, не словами, а добрими справами».

Голова Сумської міської партійної організації «За життя» Олександр Соколов розповідає, що таких відгуків активісти партії щодня чують дуже багато:

«Сумчани читають і активно обговорюють статті лідерів нашої партії Вадима Рабіновича і Євгенія Мураєва. Кажуть: це чи не єдині відповідальні депутати у Верховній Раді, які говорять те, що бояться казати інші. Сумські активісти «За життя» теж намагаються тримати таку високу планку довіри людей. Зі сторінок газети ми розповідаємо, як захиститися від тарифного свавілля, яких змін потребує міське господарство, а також про наших сумнозвісних «слуг народу» - міських чиновників».

Крім того, сумчани дуже позитивно сприйняли опубліковані у газеті свіжі рейтинги довіри до політичних сил, які поширив Фонд «Демократичні ініціативи» та Центр ім. Разумкова. «Партія «За життя» вирвалася у трійку лідерів за рівнем довіри, - кажуть мешканці міста. – Тепер у нас є надія на те, що країною будуть керувати, нарешті, ті, кому небайдужа доля людей, хто знає, що робити, і готовий працювати чесно і успішно на користь усіх без винятку громадян».    

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ