ЧЕРНІГІВСЬКІ ПАРТІЙЦІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У МАРАФОНІ

ЧЕРНІГІВСЬКІ ПАРТІЙЦІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У МАРАФОНІ

Чернігівська регіональна організація політичної партії «За життя» постійно підтримує та бере участь у спортивних-оздоровчих заходах, які пропагують здоровий спосіб життя. Виховання здорової нації – один з пріоритетних напрямків діяльності партії.

23 вересня вже втретє в місті Чернігів проходить напівмарафон. Загалом для участі зареєструвались майже дві тисячі учасників. Серед них, багато гостей з Києва, є представники з інших країн – Білорусі, Польщі, США. Кожен бажаючий учасник міг відчути радість перемоги в першу чергу над собою, приймаючи участь в забігах на 3 км для дорослих та в дитячих забігах на 300 м і 1 км. Більш досвідчені учасники вже долали дистанції 10 км та 21,1 км.

Цього року до напівмарафону вирішили приєднатись активісти Чернігівської регіональної організації політичної партії «За життя». Самим досвідченим учасником марафону був Левадський Микола Прокопович, який вже десятки років приймає участь у різноманітних марафонських забігах та має безліч нагород та медалей. Незважаючи на свій поважний вік, а в нього вже за плечима сьомий десяток років, він гідно представив себе і партію в цьому напівмарафоні. Однопартійці завзято підтримували наших бігунів, які виявили бажання перевірити себе на міцність.

«Активний і здоровий спосіб життя потрібно підтримувати і популяризувати, створювати програми фінансової підтримки спортивно-оздоровчих напрямків не тільки на місцевому, а й на всеукраїнському рівні. Треба на своєму прикладі показувати теперішній молоді, що здоровий спосіб життя – це модно та красиво! Політична партія «За життя» зробить все можливе, щоб досягти поставлених цілей, однією з яких, є здорова нація українців», -  зазначив керівник Чернігівської регіональної організації Віталій Голець.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ