ЧЕРНІГІВСЬКІ ПАРТІЙЦІ ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ ПРЕЗИДЕНТСЬКОЇ КАМПАНІЇ  ТА ОКРЕСЛИЛИ ПЕРСПЕКТИВИ НА МАЙБУТНЄ

ЧЕРНІГІВСЬКІ ПАРТІЙЦІ ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ ПРЕЗИДЕНТСЬКОЇ КАМПАНІЇ  ТА ОКРЕСЛИЛИ ПЕРСПЕКТИВИ НА МАЙБУТНЄ

Днями в офісі Чернігівської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» відбулася нарада голів районних організацій та керівництва регіональної організації партії. Тематика зібрання - підбиття підсумків діяльності партії на президентських виборах та підготовка до передвиборчої кампанії у Верховну Раду України.

Слова подяки працівникам штабу та активістам партії висловив голова регіональної організації Віталій Голець. Також він повідомив присутнім про старт парламентської виборчої кампанії «Опозиційної платформи – За життя», який оголосив голова політичної партії Вадим Рабінович.

«Я дуже радий, що наша плідна співпраця принесла результат. Надалі наша діяльність буде спрямована на перемогу нашої політичної партії на виборах до Верховної ради. Результати, яких ми добились в першому турі президентських виборів, доказали, що ми можемо перемогти. Чернігівщина довіряє нашій політичній силі і ми не маємо права розчарувати наших прихильників. У нас є шанс змінити ситуацію в Україні на краще!», - підкреслив заступник голови Чернігівської регіональної організації Вадим Антошин.

На заході партійці заявили про початок підготовки до проведення регіональних зборів та навчань активістів на місцях.

«До влади на виборах повинні прийти чесні та порядні люди, тому що тільки від парламенту залежить наше майбутнє. І ми разом будемо відстоювати право на справедливість та рівні можливості для всіх українців. Закликайте всіх небайдужих до свого майбутнього життя вступати до лав нашої політичної сили!», – резюмував голова Чернігівської регіональної організації Віталій Голець.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ