ЧЕРНІГІВСЬКІ АКТИВІСТИ «ЗА ЖИТТЯ» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У МАРАФОНІ НА КИЇВЩИНІ

ЧЕРНІГІВСЬКІ АКТИВІСТИ «ЗА ЖИТТЯ» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У МАРАФОНІ НА КИЇВЩИНІ

У неділю, 7 жовтня, Біла Церква приймала традиційний марафон, який є одним з найстаріших в Україні. Цього року у змаганнях, які проходили вже у п’ятнадцятий раз, взяли участь понад 700 спортсменів з різних куточків України і не тільки. Крім марафону, в цей день пройшли ще кілька забігів: напівмарафон (21,0975 км), традиційні для цих змагань 5 верст (трохи більше 5 км), а також дитячі забіги в 2 версти, 1/3 версти і 10 сажень.

Відзначимо, що у цьогорічному марафоні у Білій Церкві також взяли участь активісти Чернігівської регіональної організації політичної партії «За життя», які постійно підтримують та беруть участь у спортивних-оздоровчих заходах, своїм прикладом пропагують здоровий спосіб життя.

Неодноразовий учасник різноманітних марафонів та володар нагород та медалей Левадський Микола Прокопович зі своїми однопартійцями, гідно представив Чернігівську регіональну організацію «За життя» на цьому марафоні. За підсумками марафону та напівмарафону наші активісти отримали пам’ятну атрибутику змагань та дипломи учасників. На всій дистанції забігу спортсменів підтримували вболівальники.

«Таких цілеспрямованих, впевнених у своїх силах та нестаріючих душею людей, як Левадський Микола Прокопович, залишилось небагато. Вони завжди будуть досягати своєї мети. І нам потрібно переймати та передавати такий позитивний досвід молодим поколінням, щоб вони так само йшли до своєї мети. Майбутня здорова нація українців буде побудована молодим поколінням активістів політичної партії «За життя» і ми разом прикладемо всіх зусиль для цього!» - зазначив керівник Чернігівської регіональної організації Віталій Голець.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ