ЧЕРНІГІВСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ВЗЯЛА УЧАТЬ В КОНЦЕРТІ ДО ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

ЧЕРНІГІВСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ВЗЯЛА УЧАТЬ В КОНЦЕРТІ ДО ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

3 грудня українське суспільство разом зі світовим співтовариством відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з обмеженими фізичними можливостями. За даними обласного управління статистики, на Чернігівщині проживає більше 80 тис. осіб з особливими потребами. І ми не повинні забувати про цих людей.

Чернігівська регіональна організація політичної партії «За життя» відвідала благодійний концерт в місті Мена з нагоди Дня людей з інвалідністю. За сприяння активістів політичної партії «За життя» в концерті прийняв участь відомий автор та виконавець більше 450 пісень, призер фестивалю «Червона Рута», «Слов'янський базар» та інших пісенних конкурсів Тарас Тарасенко з піснею «Нескорені духом». Пісня викликала шок у глядачів, які стоячи аплодували виконавцю.

«Так сталося, але на їхньому місці міг би опинитися будь-хто з нас. Вони не вимагають до себе жалю, тому що давно усвідомили, що це шлях в нікуди. Вони пристосовуються до життя, як можуть зі всіх своїх сил. І їм для виживання не потрібно щось особливе, лише елементарне - можливість жити серед людей, бути в суспільстві, відчувати турботу та почувати себе звичайними людьми. На жаль, керманичі, які керують країною, не турбуються про людей з особливими потребами, а кидають їм крихти для виживання. В новому європейському суспільстві, яке буде будувати політична партія «За життя», все буде по іншому! Наша задача - побудувати квітучу, незалежну та процвітаючу Україну, де про незахищені верстви населення буде турбуватися держава і зараз все залежить від нас з вами. Тому приєднуйтесь до нашої партії і боротьби за майбутнє України!» - наголосив керівник Чернігівської регіональної організації політичної партії «За життя» Віталій Голець.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ