ЧЕРНІГІВСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ПОПОВНЮЄ СВОЇ РЯДИ ОДНОДУМЦЯМИ

ЧЕРНІГІВСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ПОПОВНЮЄ СВОЇ РЯДИ ОДНОДУМЦЯМИ

Днями до офісу Чернігівської міської організації політичної партії «За життя» завітали чернігівці, які підтримують діяльність політичної партії «За життя» та погляди її лідера Вадима Рабіновича, щоб поспілкуватись та вступити до лав організації. В процесі спілкування з активістами партії, були надані відповіді на всі питання, якими цікавились гості. Зустріч тривала майже дві години, після якої вони написали заяви до вступу в партію та отримали партійні квитки.

Надія Половій підтримує позицію партії, щодо об'єднання всіх опозиційних сил навколо партії «За життя».

«Я буду закликати всіх кого знаю, щоб ті приєднувались до партії та вступати в її ряди, аби разом відстоювати свої права на гідне життя», - підкреслила вона.

«Все більше і більше людей приходить до офісу партії. І це закономірність!.. Сьогодні люди шукають справедливості в кабінетах чиновників та судах, але марно, тому вони приходять до нас, бо тільки в партії «За життя» вони бачать своє майбутнє. Тільки об’єднавшись ми зможемо перемогти на майбутніх виборах і будувати своє майбутнє, майбутнє для своїх дітей та внуків!» - зазначив керівник Чернігівської регіональної організації політичної партії «За життя» Віталій Голець.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ