ЧЕРНІГІВСЬКА ГРОМАДСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ» ДОПОМАГАЄ ЛЮДЯМ

ЧЕРНІГІВСЬКА ГРОМАДСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ» ДОПОМАГАЄ ЛЮДЯМ

В офіс Чернігівської регіональної організації політичної партії «За життя» звертається все більше людей щодо безкоштовної юридичної консультації.

Днями до активістів звернувся Дмитро Литвин, якого чиновники позбавили субсидії. Кваліфіковану допомогу йому надав юрист Чернігівської регіональної організації  «За життя» і лідер молодіжного крила партії Юрій Демченко.

«Прикро усвідомлювати, що, повіривши солодким обіцянкам політиків на виборах, українці привели до влади пройдисвітів, які ведуть країну до прірви. Зростання цін на товари та послуги, підняття тарифів у декілька разів не веде країну до Європи, а лише сприяє збагаченню правлячої верхівки. Ми зобов’язані об’єднатися навколо партії «За життя» заради майбутнього своїх дітей, своєї країни! Чим швидше ми змінимо цю злочинну владу, тим швидше отримаємо надію на краще, на владу, яка дбатиме про людей! А поки ми будемо допомагати простим людям вирішувати їх проблеми на місцях», - зазначив керівник Чернігівської регіональної організації політичної партії «За життя» Віталій Голець.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ