ЧЕРНІГІВЩИНА ПРОТИ ВИСОКИХ КОМУНАЛЬНИХ ТАРИФІВ ТА РОЗВАЛУ УКРПОШТИ

ЧЕРНІГІВЩИНА ПРОТИ ВИСОКИХ КОМУНАЛЬНИХ ТАРИФІВ ТА РОЗВАЛУ УКРПОШТИ

4 жовтня Чернігівська регіональна організація політичної партії «За життя» організувала мирну акцію протесту під стінами будівлі Чернігівської обласної ради з вимогою накласти мораторій на підвищення комунальних тарифів та розвалу Укрпошти в Чернігівській області.

«З 1 січня 2019 року для населення електроенергія та газ зростають на 25%, вода на 23%, тепло на 20%. Для комерційних підприємств та бюджету ціни на газ вже зросли, а значить подорожчають продукти, ліки, тощо. Крім того генеральний директор Укрпошти заявив про плани припинити розноску пенсій по селам. Тому ми вийшли під стіни Чернігівської облради на мирну акцію протесту та зареєстрували на сесії обради два рішення – «Про Мораторій на підвищення тарифів» та «Про заборону поштової реформи в Чернігівській області». Якщо ми не будемо відстоювати свої погляди, то корумпована влада буде приймати рішення вигідне їм, а не простим українцям. Ми – люди, які готові боротися за свої права, а не раби, котрі готові терпіти ненаситну до грошей корумповану владу», - зазначив у своєму виступі перед протестувальниками заступник керівника Чернігівської регіональної організації «За життя» Вадим Антошин

Мирну акцію протесту підтримали жителі міста Чернігова, жителі сіл з різних районів Чернігівської області та інші політичні партії.

«Корумпована влада, яка доводить свою країну до зубожіння, не має права приймати закони, по яким ми і наші діти будуть жити в Україні. Ми не повинні бути байдужими! Закликаємо всіх, хто ще не впав духом та не махнув рукою на своє життя, приєднуватись до наших лав, щоб разом відстоювати свої права та погляди», - закликав керівник Чернігівської регіональної організації «За життя» Віталій Голець.

Після заходу всі мітингувальники заповнили залу облради, щоб підтримати прийняття рішення, які були зареєстровані. Під натиском народу Чернігівська облрада прийняла компромісні рішення щодо тарифів та пошти.

«Це вже маленька, але перемога. Компромісні рішення, які прийняла Чернігівська облрада - це перший крок до великих здобудків. Зібравшись ми стаємо силою і влада це розуміє, тому починає боятися», – підкреслив керівник Чернігівської районної організації «За життя» Володимир Гайовий, виходячи з зали облради.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ