БОРОТЬБА ПАРТІЙЦІВ ЗА ЯКІСНІ ПОСЛУГИ ЖКГ В ЧЕРНІГОВІ ДАЄ РЕЗУЛЬТАТИ

БОРОТЬБА ПАРТІЙЦІВ ЗА ЯКІСНІ ПОСЛУГИ ЖКГ В ЧЕРНІГОВІ ДАЄ РЕЗУЛЬТАТИ

На даний час робота по зверненням громадян є дуже важливим напрямком діяльності Чернігівської регіональної організації партії «За життя». Це говорить про те, що люди нам довіряють та сподіваються на допомогу нашої політичної сили.

Жителі деяких мікрорайонів м. Чернігів зіткнулись з неякісним наданням послуг ЖКГ, а саме завдяки Чернігівводоканалу з кранів жителів цих мікрорайонів тече забруднена вода коричневого кольору. Неодноразові звернення в диспетчерську службу результатів не дали, відповідь була одна: ми брудною водою не займаємось! Тоді виникає резонне питання: хто повинен цим займатись?

З цим питанням «За життя» звернулась до Чернігівської міської ради та міськвиконкому на черговій сесії, були надані проби води, наведені конкретні фото та пости жителів цих будинків в соціальних мережах, і тільки тоді наші можновладці почали щось робити.

Перші результати нашої боротьби за чисту воду вже відчутні. Промито магістральні водопроводи та підтверджено промивку лабораторією Чернігівводоканалу – будинки по вул. Льотна 4, 10, вул. Героїв Чорнобиля 5. Промито КП ЖЕК-13 – будинки по вул. Незалежності 14, 22, проспект Миру 159, 190, 204, 155-а, вул. Мстиславська 179, вул. Героїв Чорнобиля 1, вул. Волковича 2, 2-б, 15, 17, 19, вул. О. Кошового, 27, вул. Льотна 1, 3, 27, вул. Стрілецька 27, 1 корпус. На це водоканал витратив чотири дні. Поліпшилася якість води в будинках по вул. Льотна 5, 6, 17-а, проспект Миру, 161, вул. Козацька, вул. Гастело та інших.

«На пости в соціальних мережах почав реагувати Чернігівводоканал, і це вже є нашою загальною перемогою! До речі, міськвиконком офіційно так і не надав відповіді на листи зі зверненнями. Тому контроль і боротьбу за якісне надання послуг ЖКГ політична партія «За життя» буде продовжувати разом з небайдужими жителями нашого міста», - зазначив заступник керівника Чернігівської регіональної організації «За життя» Вадим Антошин.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ