АКТИВІСТИ ЗАПОРІЗЬКОЇ «ЗА ЖИТТЯ» ВЗЯЛИ АКТИВНУ УЧАСТЬ В ТРАДИЦІЙНОМУ ПОКРОВСЬКОМУ ЯРМАРКУ

АКТИВІСТИ ЗАПОРІЗЬКОЇ «ЗА ЖИТТЯ» ВЗЯЛИ АКТИВНУ УЧАСТЬ В ТРАДИЦІЙНОМУ ПОКРОВСЬКОМУ ЯРМАРКУ

Слід зазначити, що представники «За життя» виявилися єдиними з числа багатьох місцевих осередків інших партій, хто встановив намет і вийшов на відкрите спілкування з громадянами на знаковому для Запоріжжя святі.

Щирі усмішки, відкритий діалог, соціологічне опитування, вступи, сувеніри і навіть смаколики для дорослих та малечі підготували господарі.

«Дуже приємно, що наша ініціатива вийти до людей під час ярмарку була підтримана мешканцями і гостями міста, – каже голова Запорізького регіонального осередку політичної партії «За життя» Андрій Розумович. - Адже ніякий інтернет чи телевізор не замінять живого спілкування. Нам довелося почути різні питання, дискутувати з дуже компетентними співрозмовниками і скажу відверто – було нелегко, але дуже цікаво! Ми працюємо лише близько місяця та вже встигли відчути на собі ту цікавість, яку проявляють люди до програми партії, її лідерів, дій та планів. Це окриляє і свідчить про те, що ми на правильному шляху!»

Запоріжці різних вікових категорій, гості з Дніпрорудного та навіть з сусідньої Дніпропетровської області, які брали участь у святі, завітали того дня до намету «За життя». Гостинні господарки – Олександра та Вікторія приділили увагу кожному, а особливо малечі, яка отримувала на згадку дуже смачні, виготовлені з любов’ю ексклюзивні імбірні смаколики з символікою «За життя». Бабусі дочекалися на свіжий коровай з пшениці цьогорічного врожаю, смакували кавою та чаєм, ну а декому пощастило ще й спробувати святкового торта.

Сам захід за чудової погоди тривав з ранку до пізнього вечора, залишивши надзвичайно приємні спогади у більшості відвідувачів.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ