ПРИБІЧНИКИ «ЗА ЖИТТЯ» З ЛУГАНЩІНИ ПРИЄДНАЛИСЯ ДО БЕЗСТРОКОВОЇ АКЦІЇ ПІД НБУ

ПРИБІЧНИКИ «ЗА ЖИТТЯ» З ЛУГАНЩІНИ ПРИЄДНАЛИСЯ ДО БЕЗСТРОКОВОЇ АКЦІЇ ПІД НБУ

В акціях протесту за відставку керівництва Національного банку України приймають участь луганські активісти партії «За життя».

У центрі Києва до стін Національного банку вийшли понад 7 тисяч активістів, киян, гостей столиці та небайдужих громадян на безстрокову акцію протесту.

Акція проходить з ініціативи політичної партії «За життя».

Люди зібралися на вулиці Інститутській, вимагаючи не тільки відставки, але й притягнення до кримінальної відповідальності керівництва НБУ, зокрема Валерії Гонтарєвої та Катерини Рожкової, за грабіж держави та вбивство української економіки.

З самого першого дня підтримати мирну акцію протесту приїхали представники Луганської регіональної організації партії «За життя» та її керівники Ростислав Дубовий і член ради Олег Мажуга. У тому числі, серед людей, які оточили Нацбанк активісті партії з Рубіжного, Сєвєродонецька та Біловодська.

«Як можна було призначити неефективного керівника національної банківської системи? Люди зараз втратили свої заощадження, які були на банківських рахунках. Пропрацювавши все життя, відкладаючи заощадження та довіряючи державі, люди віднесли свої гроші в банки, а ця влада цинічно обікрала їх», - заявив Ростислав Дубовий, виступаючи перед людьми на акції.

Кожен день безстрокова акція збирає понад 7 тисяч осіб. Під будівлю НБУ приходять не тільки ошукані вкладники банків, і люди, які не задоволені підняттям тарифів на ЖКГ, і просто ті, хто вже втомилися від свавілля діючої влади.

«Я їхав на один день на Луганщину побачитися з рідними. Зустрічав людей, які говорили, що я тут роблю - повертайся назад, зараз ти там потрібніший. Можу підтвердити, що відступати ми не маємо наміру і будемо продовжувати стояти, поки наші вимоги не будуть виконані. Жителі Луганської області вірять Вадиму Рабіновичу та Євгену Мураєву, в те, що вони роблять і що пропонують. Нас не залякати сфабрикованими кримінальними справами», - наголосив Ростислав Дубовий, керівник Луганської регіональної організації політичної партії «За життя».

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ