АКТИВІСТИ «ЗА ЖИТТЯ» В ЧЕРНІГОВІ ВІДНОВИЛИ РОБОТУ ВОДОСТІЧНОЇ СИСТЕМИ МІСТА

АКТИВІСТИ «ЗА ЖИТТЯ» В ЧЕРНІГОВІ ВІДНОВИЛИ РОБОТУ ВОДОСТІЧНОЇ СИСТЕМИ МІСТА

Днями активісти партії «За життя» привернули увагу жителів Чернігова до проблеми застою в каналізації міста, яка нещодавно призвела до надзвичайної ситуації. Великий прошарок сміття, листя, відходів та землі заповнили зливову каналізацію біля насосної станції «Водоканалу» в районі Ялівщини, що виходить на річку Стрижень. Сюди стікає поверхнева вода з верхньої частини вулиць Доценка, Пухова, Першого Травня та вул. Рокосовського. У зливу, яка пройшла в Чернігові 30 червня, зливова каналізація спрацювала максимум на 20%.

Пройшло більше тижня, але комунальники так і не спромоглися приїхати та розчистити зливову каналізацію. Тому активісти партії «За життя», взявши в руки лопати та сокири, почали лагодити водостік. Активісти кажуть, судячи з кількості сміття, хтозна, скільки часу вже труба завалена відходами. Злив до самої річки Стрижень, був завалений купою сміття та рослинністю, що заважало відтоку води. Якби ця зливова каналізація була чиста, таких наслідків, які отримав Чернігів після зливи, не було б.

«Пропускна спроможність труби дуже велика, вона не менше метра, тобто вона могла б прийняти дуже велику кількість води. Чим вища її пропускна здатність, тим швидше зійде вода, це повинен розуміти начальник Чернігівського міського управління ЖКГ Ярослав Куц, який зараз керує справами. Цього річ із бюджету міста на це виділили більше трьох мільйонів гривень. За півроку підприємство освоїло вже понад 750 тисяч. Структурний підрозділ АТП, повинен постійно обслуговувати каналізацію, тобто після кожної зливи чи просто дощу відбуватися очищення колодязів, а також утримання очисної споруди. Виходячи з цього, постають питання, куди йдуть або списуються виділені кошти і хто за це буде відповідати?» - кажуть активісти партії.

«Ми знаємо, що потрібно зробити. По-перше, елементарно закрити кришки люків. По-друге, повинна працювати система, працювати служба, потрібно робити обходи, треба все це контролювати! На жаль нинішні чиновники на це не здатні, тому ми закликаємо всіх небайдужих приєднуватись до нашої політичної сили та разом боротися проти неспроможності влади навести порядок не тільки в нашому місці, а і в Україні в цілому!» - зазначив заступник керівника Чернігівської обласної регіональної організації «За життя» Вадим Антошин.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ