АКТИВІСТИ «ЗА ЖИТТЯ» В ЧЕРНІГОВІ НАДАЛИ ДОПОМОГУ БЕЗПРИТУЛЬНИМ

АКТИВІСТИ «ЗА ЖИТТЯ» В ЧЕРНІГОВІ НАДАЛИ ДОПОМОГУ БЕЗПРИТУЛЬНИМ

22 листопада чернігівські активісти партії «За життя» відвідали громадську організацію «Чернігівський центр соціальної адаптації бездомних та безпритульних», де передали гуманітарну допомогу й найнеобхіднішу побутову техніку нужденним.

Чернігівський центр безпритульних на чолі з Миколою Романовим вже понад 10 років надає допомогу всім, хто опинився в складних життєвих обставинах, в ньому надається весь спектр соціальних послуг: від лікарської допомоги та відновлення втрачених документів, до вирішення проблем, пов’язаних з харчуванням, пошуком житла й роботи.

Партійці ознайомилися з умовами проживання безпритульних, з’ясували найболючіші проблеми центру, домовилися про подальшу співпрацю.

«Псевдореформи влади призводять до того, що дедалі більше людей залишаються без роботи та потрапляють на вулицю. Наша політична сила та її лідер Вадим Рабінович неодноразово підкреслювали, що антисоціальна політика уряду призводить до втрати довіри громадян до української держави в цілому та знищення потенціалу країни. «За життя» зробить все, щоб це зупинити!», - заявив керівник Чернігівської регіональної організації партії «За життя» Віталій Голець.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ