АКТИВІСТИ «ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛИ МЕШКАНЦІВ ГІРНИЧОГО З ДНЕМ СЕЛИЩА

АКТИВІСТИ «ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛИ МЕШКАНЦІВ ГІРНИЧОГО З ДНЕМ СЕЛИЩА

Днями голова Кропивницької міської організації партії «За життя» Олександр Рацул взяв участь у святкуванні 53-річчя селища Гірничого, з мешканцями якого політичну силу пов’язують дружні стосунки.

«Такі дати – привід поспілкуватися з людьми, які довіряють партії «За життя», згадати  пережите, поговорити про майбутнє, - зазначив Олександр Рацул. – Мешканці селища талановиті та сповнені енергії, починаючи від малечі та закінчуючи людьми поважного віку! Головне – любити місце, де народився та живеш, цінувати мешканців та пам`ятати добро, яке тобі робили і навзаєм відплачувати цим же!»

Свято прикрасили рушники та картини, створені мешканцями Гірничого. Святкову програму різнобарвили вокально-інструментальний ансамбль «Горицвіт», вихованці музичної школи № 4 та вокальний ансамбль «Гірничий». 

«Партія «За життя» вже не раз допомагала мешканцям селища вирішувати їхні проблеми, - зазначає керівник Кіровоградської обласної організації «За життя» Сергій Грінченко. – Ми цінуємо довіру людей. Ми хочемо створити такі умови, щоб молодь не виїжджала з країни, а старість наших батьків була затишною та забезпеченою. Саме тому ми й прокладаємо місток між минулим і майбутнім. І впевнено дивимося вперед».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ