АКТИВІСТИ «ЗА ЖИТТЯ» ПОБОЮЮТЬСЯ: В ЄС «ДІЙДУТЬ» ТІЛЬКИ ТІ, ХТО ВИЖИВЕ ПІСЛЯ МЕДРЕФОРМИ

АКТИВІСТИ «ЗА ЖИТТЯ» ПОБОЮЮТЬСЯ: В ЄС «ДІЙДУТЬ» ТІЛЬКИ ТІ, ХТО ВИЖИВЕ ПІСЛЯ МЕДРЕФОРМИ

Убивча медична реформа, яку Україні нав'язали в.о. міністра Уляна Супрун і її команда «реформаторів», і яку згодом прийняла Верховна Рада, фактично підтвердили відмову держави від безкоштовного медобслуговування - права, закріпленого не просто якимось законом, а Конституцією України.

Про це неодноразово говорив і продовжує говорити народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович, критикуючи так звану медичну реформу в своїх виступах та інтерв'ю, пояснюючи, чому вона «убивча» для країни.

«Стратегія влади - залишити в Україні 10 млн українців. Вони придумали інструмент, яким хочуть знищити половину населення. Влада економічно «виперла з країни» з десяток мільйонів чоловік, 8 млн осіб будуть на них слухняно працювати, а ще 2 млн отримуватимуть жебрацькі пенсії», - заявляє парламентарій.

І він у всьому правий. Адже передбачувані нововведення і відсутність чітких механізмів приведуть до того, що медреформа стане черговим фарсом, яке тільки погіршить становище охорони здоров'я, особливо в регіонах.

Ніхто не може відповісти на питання: як реорганізована медицина вирішить проблему невідремонтованих доріг, по яких «швидка» просто не може дістатися в екстреному порядку з далеких сіл до найближчої лікарні; як люди похилого віку зможуть скористатися доступом до вибору лікаря, потрапити до нього на запис, кинути SMS-повідомлення в загальну програму. Хвилює і якість послуг, які надаватимуть медики. Якщо зараз лікарські та фельдшерські бригади приїжджають на виклики, рятуючи пацієнтів з високою температурою або високим тиском, то в результаті реформування буде працювати парамедік і медичний технік, які не будуть їздити на такі виклики. Крім того, у парамедиків не буде права встановлювати діагноз.

«Складається стійке враження, що всі нововведення МОЗ і Супрун спрямовані на знищення українців старшого покоління. З молодими їм, мабуть, буде легше йти в Європу, без цього тягаря», - прокоментував ситуацію керівник Миколаївської регіональної організації політичної партії «За життя» Володимир Пащенко.

З його думкою згодні також представники міської та районних партійних організацій. Вони сумніваються в тому, що в подальшому лікарі зможуть надавати якісну допомогу, що вже говорити про медобладнання та фінансування галузі в цілому і зарплатах медпрацівників зокрема.

І все ж активісти не втрачають оптимізму, - вони впевнені в тому, що після перемоги на виборах політична партія «За життя» обов'язково скасує злочинну медичну реформу, як це пообіцяв зробити її лідер Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ