АКТИВІСТИ «ЗА ЖИТТЯ» ПІДТРИМУЮТЬ ЖИТЕЛІВ ВИШНЕВОГО В БОРОТЬБІ ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ ПАРКУ

АКТИВІСТИ «ЗА ЖИТТЯ» ПІДТРИМУЮТЬ ЖИТЕЛІВ ВИШНЕВОГО В БОРОТЬБІ ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ ПАРКУ

16 серпня у м. Вишневе Києво-Святошинського району відбулася акція протесту, в якій приймали участь активісти та небайдужі мешканці міста. До місця подій завітали представники Київської регіональної організації політичної партії «За життя».

Понад три роки в Вишневому борються проти чергової забудови міського парку, який був єдиним у місті. Варто знати, що  відповідної дозвільної документації  забудовник так нікому і не надав. Винищивши всі дерева працівники встановили паркан і розпочали будівельні роботи. Більше того, міські комунальні комунікації не розраховані на таку кількість будинків.

Мешканці Вишневого зібрались щоб поспілкуватись з представниками забудови. Людей зібралося дуже багато і мирна акція протесту переросла в запеклу боротьбу. Охорона, яка захищала паркан, почала кидати в людей димовими шашками, палицями та камінням. Були присутні мами з дітьми, які отруїлися газом. Заміть того щоб тікати, люди почали зносити паркан.

«Сьогодні ми спостерігаємо за ситуацією і бачимо , що не зважаючи на рішення cуду, згідно якого проведення будівельних робіт є незаконним і має припинитись, ніяк не впливає на дії забудовника», - заявив керівник Київської регіональної організації політичної партії «За життя» Сергій Боголюбов.

Протестувальники знесли паркан та підпалили його, а забудовник почав швидко вивозити техніку. В результаті чого, директор підрядної компанії, що проводила будівельні роботи, був змушений засипати землею місце виритого котловану.

«Це одна з перших перемог громади! Будемо сподіватися, що жителі Вишневого таки гулятимуть у парку», - підсумував Сергій Боголюбов.

 

​​​​​​​

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ