АКТИВІСТИ «ЗА ЖИТТЯ» НА ВІННИЧЧИНІ ПРОДОВЖУЮТЬ ВІТАТИ ДІТЕЙ ЗІ СВЯТАМИ

АКТИВІСТИ «ЗА ЖИТТЯ» НА ВІННИЧЧИНІ ПРОДОВЖУЮТЬ ВІТАТИ ДІТЕЙ ЗІ СВЯТАМИ

З подарунками та приємними емоціями відбулася зустріч керівника Іллінецького осередку «За життя» із викладачами й вихованцями шкіл та дитячих навчальних закладів.

Традиційно в Новорічні свята керівник Іллінецького районного осередку політичної партії «За життя» в Вінницькій області Ігор Білозор привітав  дітей двох шкіл та вручив кожному солодкі подарунки. Також директор Китайгородської ЗОШ Олександр Полішученко привітав усіх присутніх з наступаючими новорічними святами та побажав реалізації всіх мрій та мирного неба над головою, а в оселях – спокою, тепла та достатку.

«Хай Новий рік подарує незабутні емоції та враження, міцне здоров’я вам та вашим близьким, натхнення у праці, сили та невичерпної енергії», – побажала директор Городоцької ЗОШ Катерина Драч.

Партієць Ігор Білозор подарував дитячому садочку села Городок, кольоровий принтер і привітав діток зі святами.

«Діти – це завжди позитив. А Новий рік  – це те свято, коли діти як ніколи вірять у дива. Ми щороку влаштовуємо такі акції, намагаємося дарувати їм радість. Я підтримую подібні заходи і з задоволенням спілкуюся з дітьми та викладачами», - підкреслив  він.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ