АКТИВІСТИ ВІННИЦЬКОЇ «ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛИ КИТАЙГОРОДСЬКИХ ШКОЛЯРІВ ЗІ СВЯТАМИ

АКТИВІСТИ ВІННИЦЬКОЇ «ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛИ КИТАЙГОРОДСЬКИХ ШКОЛЯРІВ ЗІ СВЯТАМИ

З нагоди наближення Новорічних та Різдвяних свят активіст політичної партії «За життя» Ігор Білозор завітав з подарунками до Китайгородської початкової школи  Іллінецького району  Вінницької області.

«У Новорічно-Різдвяні свята надзвичайно важливо зберегти для дітей віру в казку. Тож нехай казковий настрій цих свят панує серед  вас упродовж  усього наступного року й дарує радість, благополуччя, щасливі посмішки», – сказав активіст партії.

Ігор Білозор від щирого серця подарував дітям новорічні святкові подарунки й побажав  міцного здоров’я, успіхів у навчанні та завжди залишатися сповненими віри у щасливе майбутнє.   

Школярі у свою чергу розповіли гостям новорічні вірші, дзвінко співали новорічні та різдвяні пісні.

Директор школи Олександр Полішученко також  привітав  усіх присутніх зі святами, побажав миру, щастя, успіхів, родинного затишку, добробуту, процвітання та подякував активісту «За життя» Ігорю Білозору за увагу до кожної дитини, за радість та подарунки.

«Такі заходи вже стали доброю традицією, адже усі діти з нетерпінням  чекають свята, подарунків, теплих обіймів  та здійснення мрій! Творити добро для дітей - це справжнє диво!», – зазначив Ігор Білозор.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ