АКТИВІСТИ ВІННИЦЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ «ЗА ЖИТТЯ» ДОЛУЧИЛИСЯ ДО БЛАГОДІЙНОГО ФЕСТИВАЛЮ

АКТИВІСТИ ВІННИЦЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ «ЗА ЖИТТЯ» ДОЛУЧИЛИСЯ ДО БЛАГОДІЙНОГО ФЕСТИВАЛЮ

14 жовтня на площі біля Літнього театру пройшов благодійний фестиваль «За життя! Вінниця-fest», на якому активісти регіональної організації «За життя», зібравши кошти, підтримали маленького вінничанина Івасика Бедрія.

«Кожен здатен врятувати життя! Ми також вирішили підтримати фестиваль, тому що його метою є порятунок життя 5-річного Івасика, якому поставили діагноз «ембріональна пухлина головного мозку» та який до тепер пережив багато складних операцій», - заявив партієць Руслан Кіщук.

«Я думаю, що цей благодійний захід є свідченням згуртованості багатьох небайдужих людей та їхніх дітей, які переймають хороший приклад милосердя та любові до ближнього. Це був чудовий осінній день наповнений добром і любов'ю та  дуже важливою моральною підтримкою, де кожен відвідувач подарував частинку серця Івасику», - розповіла Лілія Бак.

«Я взагалі вважаю, що людський обов’язок приймати участь у таких заходах, допомагати таким родинам. Люди повинні знати, що вони не залишаться наодинці зі своєю бідою! Усім серцем бажаємо Івасику швидкого одужання!» – сказала активістка Айя Пушенко.

 


ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ